Mamy na stronie: 30552 materiałów

Twoja wizja Judyty

Parę wieczorów temu zobaczyłem tutaj bardzo intrygującą kobietę. Ubrana była dość skromnie, a powiedziałbym nawet nieprzyzwoicie. Pomimo tego, że nie wyglądała młodo, jej spojrzenie przypominało małą, niewinną dziewczynkę. Długie blond włosy spływały po jej ramionach. W ręce trzymała czarną, skórzaną torebkę. Na jej delikatnej dłoni błyszczała masywna obrączka.

Siedziałem przy tym samym stoliku co dziś. Tam w rogu po prawej upijał się ten sam tęgi mężczyzna, a po lewej tak jak wtedy było pusto. Wydaje mi się, że i muzyka grała ta sama, ale to już chyba nie możliwe. W każdym bądź razie tego czwartkowego popołudnia zobaczyłem tą właśnie kobietę. Usiadła tuż przy barze na jednym z tych wysokich stołków. Barman próbował chyba coś do niej zagadać, lecz nie wyglądało na to aby ona miała ochotę na rozmowę. Odpowiedziała mu zaledwie z grzeczności, po czym zamknęła się w sobie. Bez słowa przesiedziała tam przynajmniej ze trzy godziny.

Kiedy wokół panowała nietrzeźwa atmosfera, ona wciąż popijała tylko gorzką herbatę. Z jej twarzy czytałem coś niepokojącego. Denerwowała mnie nie wiedza, a raczej brak jakiegokolwiek pomysłu na słowa jakie mogłem wtedy wypowiedzieć. Nagle zadzwonił telefon. Nie sądzę, że...

Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT