Mamy na stronie: 30552 materiałów

Winamp

Kilka skrótów klawiszowych...:

* Ctrl+K - otwiera okno służące konfiguracji plug-ins
* Alt+S - otwiera okno ze skórami
* Alt+F - wyświetla główne menu
* Shift+Stop - wycisza i zatrzymuje utwór
Z,X,C,V,B - odpowiadają kolejno klawiszom kontroli Strzałki w górę i dół - poziom głośności Strzałki w lewo i prawo - przewijają po 5 sekund utworu

Niedawno pokazała się na sieci wersja alfa (a później beta) Winampa wersja 3. O ile alfy się ciągle sypały, to beta 1, a teraz i beta 3, jest całkiem stabilna i chodzi dobrze, tylko trochę długo się uruchamia. Ale ogólnie myślę, że winamp 3 wprowadzi nowy standard odtwarzaczy mp3, podobnie jak jego poprzednie wersje. A to szczególnie dzięki nowym skinom, które zmieniają nie tylko texturkę i kolory, ale także mogą zmieniać cały wygląd odtwarzacza na zupełnie inny, np upodobnić go do odtwarzacza Kjofol (kto miał go, ten wie o co chodzi). Na plus zasługuje także kompatybilność wstecz, co się tyczy pluginów vis, które były bardzo popularne w wersji 2.x. Jednak stare skiny raczej nie będą działały, ale nie ma co załamywać rąk, nowe są 100 razy lepsze.
Jak pewnie wiecie, Winamp jest (IMHO) najlepszą odgrywarką plików muzycznych na PC. Inne playery, np. Sonique czy Cubic Player mogą się schować. Stworzony był głównie jako odtwarzacz MP3, ale z czasem roszerzono jego możliwości o moduły xm, mod itp. chociaż, jak wiadomo, moduły najlepiej brzmią w programie w którym je stworzono.

Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT