Mamy na stronie: 30552 materiałów

microsoftwindowsnetscapequicktimeyahoo

Internet

1. Co to jest internet?

Internet jest następcą sieci ARPAnet, która działała od lat 60-tych.Dostęp do
internetu oznacza dostęp do informacji, począwszy od wyników prac badawczych, treści polskiej konstytucji a skończywszy na informacjach dotyczących lotniarstwa.
Internet stał się ulubionym celem ludzi przedsiębiorczych, którzy za pośrednictwem internetu próbują sprzedać wszystko, począwszy od akcji, obligacji, a skończywszy na płytach kompaktowych i kasetach.
Wielu producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania uznało iż internet stanowi doskonały sposób do zdobywania i udostępniania informacji i uaktualnień swoim klientom i potencjalnym użytkownikom. Oprócz INTELA w sieci możemy spotkać pozostałych gigantów rynku komputerowego: IBM, COPAQ, APPLE oraz oczywiście MICROSOFT, którego właścicielem jest najbogatszy człowiek świata BILL GATES. Internet jest siecią obejmującą cały świat, łączącą ze sobą różne systemy komputerowe, oraz siecią udostępniającą szereg różnych usług realizowanych z wykorzystaniem komputerów.(WORLD WIDE WEB)

2. Sprzęt i oprogramowanie niezbędne do połączenia się z internetem:

a) Niezbędny sprzęt:

Praktycznym minimum, przy założeniu korzystania z systemu Windows 3.1 lub Windows 95, jest komputer z procesorem 486 z 4-8 MB pamięci RAM. Potrzebna jest również karta grafiki VGA pozwalająca na wyświetlanie 256 kolorów, chociaż można posłużyć się kartą grafiki wyświetlającą 16...

Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT

Powiązane artykuły w naszych serwisach: