Mamy na stronie: 30552 materiałów

Rozważania nad internetem

W ciągu ostatnich lat w Polsce coraz większe znaczenie w komunikacji odgrywa internet. Rozwijanie sieci będzie pozytywne jeżeli nauczymy się z niej odpowiednio korzystać.
Dziś za pomocą komputera, nie ruszając się z domu, możemy zrobić zakupy, dokonać operacji bankowej, przeczytać książkę, znaleźć pracę i przyjaciół. Niedługo będzie można zawrzeć oficjalny związek małżeński ( na czatach już istnieją pokoje, w których można wziąć fikcyjny ślub). Takich możliwości nie daje nam ani telewizja, ani radio. Zamiast samolotu, przy pomocy myszy możemy podróżować po wszystkich zakątkach naszej planety (i nie tylko!). W internecie znajdziemy piękne fotografie i ciekawe filmy o interesującym nas miejscu.
Sieć można inaczej nazwać światowym bankiem informacji. Możemy w nim znaleźć wiadomości na każdy temat. Nie dziwne jest więc to, że coraz mniej ludzi korzysta z bibliotek. Oprócz tego wyszukamy tam materiały dotyczące aktualnych wydarzeń. Internet ma taką przewagę nad telewizją, że można w niej umieszczać informacje w każdej chwili. W mediach liczy się bowiem szybkość przekazywania wiadomości. W telewizji reporterzy musza czekać na godzinę, w której emitowany jest serwis informacyjny.
Odkąd istnieje internet kilometry dzielące ludzi nie stwarzają już dużego problemu. W każdej chwili możemy porozumieć się z mieszkańcami innych kontynentów. Internet w dwudziestym pierwszym wieku, jest jak poczta przed...

Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT

Powiązane artykuły w naszych serwisach: