Mamy na stronie: 30552 materiałów

Islam i INNE RELIGIE

III.

Islam i inne religieWstępDrodzy czytelnicy,
Ta część książki, jak pozostałe części, opisuje religię islamską. Przypomni Wam stare stronice historii, poda Wam wartościowe informacje na temat fundamentów wszystkich religii. Mamy też nadzieję, że i tą część będziecie czytać z zainteresowaniem i przyjemnością. Ponownie powtarzamy, że w dzisiejszych czasach ludzie będąc u progu XXI wieku mają mało czasu, dużo problemów i głowy obciążone różnorodnymi myślami. Jednocześnie dzisiejsi ludzie poznali wiele nowych nauk. Każdą czytaną książkę porównują z nimi. Z tego powodu też zmuszeni jesteśmy do dawania im udokumentowanych myśli, które będą zgodne z nauką, techniką i rozumem. Każdego roku dołączając nową część do tej książki doprowadziliśmy ją do dzisiejszego stanu. Niech będą dzięki Wzniosłemu Allachowi za to, że dał nam możliwość napisania i wydania tej książki. Dary Wzniosłego Allacha są nieskończone.
Z otrzymanych listów rozumiemy, że ta książka jest czytana i czytający skorzystali z niej, dlatego też jesteśmy wdzięczni Wzniosłemu Allachowi. Największą nagrodą dla nas są modlitwy i podziękowania czytelników. Te listy i pochwały zachęcają nas do jeszcze większej pracy.
Rzeczywiście jest wielką szkodą to, że w ostatnich czasach zmniejszyła się liczba pisarzy czytających, rozumiejących książki uczonych islamskich i potrafiących przekazać je zrozumiałym dla wszystkich...
Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT