Mamy na stronie: 30552 materiałów

Pieniądze, władza, zaszczyty, czy te wartości liczą się w zyciu najbardziej?

Codziennie w różnego rodzaju mediach widzimy wielu słynnych ludzi. Czy są to gwiazdy muzyki, filmu, politycy, czy właściciele majątków, często spostrzegamy ich wyższość nad nami. Pod uwagę bierzemy ich wygląd zewnętrzny: jak są ubrani, jaką mają fryzurę lub biżuterię. Nieraz z lekką iskierką zazdrości spoglądamy na ich pieniądze, władzę, dobra materialne, czasem wyobrażając sobie samego siebie w ich postaci. Dlaczego? Czy rzeczywiście te cechy liczą się w życiu najbardziej? Czy zawsze bylibyśmy szczęśliwi otoczeni bogactwem i frykasami?

Wielu jest ludzi, dla których życie w wygodach, zaszczyty i władza stanowią ogromne wartości. Za wszelką cenę dążą oni do osiągnięcia swego celu. Niektórym zapewne się to udaje, jak na przykład wspomniane przeze mnie gwiazdy ekranu. Swój sukces życiowy zawdzięczają one wielu latom ciężkiej pracy, która przy odrobinie szczęścia została wynagrodzona w taki właśnie sposób.

W dzisiejszym świecie pieniądze mają ogromną wartość. Ilość posiadanych przez człowieka banknotów jest jego wizerunkiem zewnętrznym. Osoba ta zawsze może mieć to czego pragnie: wielki dom, willę...

Uzyskaj pełny dostęp!
Wysyłając SMS otrzymasz nieograniczony
dostęp do całego tekstu oraz wszystkich opracowań lektur dostępnych na stronie Kuj.pl
Wyślij SMS o treści: ag kuj na numer: 73480
Otrzymany kod wpisz w pole poniżej:
Dostęp jest ważny przez 7 dni. Koszt SMS'a to tylko 3zł + VAT